Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Polityka prywatności

Polityka Prywatności - bezpieczeństwo

Niniejsza Polityka Prywatności określa zasady gromadzenia, przetwarzania i wykorzystywania danych osobowych pozyskanych od Klientów przez Assenta Małgorzata Szuster z siedzibą w Trzcianki 6d, 26-052 Nowiny, za pośrednictwem Sklepu internetowego assenta.pl.

Protokół SSL

Zapewniamy poufność przekazywanych nam danych dzięki stosowaniu protokołu SSL. Niniejszy protokół jest zabezpieczeniem pozwalającym na zakodowanie danych przesyłanych pomiędzy klientem a sklepem. Szyfrowaniem objęte są wszystkie dane, przekazywane nam podczas rejestracji, logowania i składania zamówienia. 


Ochrona Danych Osobowych

Administratorem Danych Osobowych jest Assenta Małgorzata Szuster. Wszystkie dane osobowe gromadzone są z należytą starannością i odpowiednio chronione przed dostępem do nich przez osoby do tego nieupoważnione, przetwarzane są zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2002 r. Nr 101 poz. 926, ze zm.) oraz ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. Nr 144, poz. 1204 z poźn. zm.) r. oraz rozporządzeniem Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji z dnia 29 kwietnia 2004 r. w sprawie dokumentacji przetwarzania danych osobowych oraz warunków technicznych i organizacyjnych, jakim powinny odpowiadać urządzenia i systemy informatyczne, służące do przetwarzania danych osobowych (Dz. U. Nr 100, poz.1024).  Klient zgadza się na przekazanie jego danych osobowych do podmiotów współpracujących z Assenta Małgorzata Szuster, wyłącznie w celu realizacji zamówienia, w szczególności dostarczania przesyłek przez firmy kurierskie i operatorów pocztowych, wykonania usług przez partnerów handlowych i usługowych, ewidencji dostaw, ewidencji podatkowych, gwarancji oraz reklamacji.

Dane osobowe nie są udostępniane innym podmiotom dla celów marketingowych. Dane osobowe nigdy nie będą odsprzedawane podmiotom trzecim.

Administrator Danych Osobowych przechowuje i przetwarza następujące dane osobowe klientów:
- imię, nazwisko, e-mail, nr telefonu, adres zamieszkania i adres dostawy ( w przypadku firm dodatkowo dane formy tj. nazwa, adres, NIP, REGON). 
Wszystkie dane osobowe podawane są dobrowolnie, a wyrażenie zgody na przetwarzanie tych danych jest niezbędnych warunkiem realizacji zamówienia. 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl